O Nas


Nasza Misja

Szybkie, wygodne i bezpieczne przewozy osób w Słupsku.

Jako firma transportowa oferujemy szeroki zakres usług, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów. Przede wszystkim zapewniamy wygodne i bezpieczne transfery lotniskowe, które pozwalają uniknąć stresu związanego z organizacją transportu na czas lotu. Oferujemy również transfery z dworca PKP/PKS do nadmorskich ośrodków wypoczynkowych w Ustce, Poddąbiu, Rowach czy Jarosławcu, aby zapewnić naszym klientom jak najlepszy i najbardziej komfortowy pobyt nad morzem.

W ramach naszych usług obejmujących przewozy okolicznościowe, proponujemy rodzinną wycieczkę, wyjazdy na koncerty, imprezy sportowe, wydarzenia kulturalne, wyjazdy zakładowe itp. Staramy się zawsze dostosować do potrzeb i oczekiwań naszych klientów, aby zaoferować najlepsze rozwiązania transportowe.

Transport gości weselnych jest również częścią naszej oferty. Zapewniamy wygodny i bezpieczny transport dla gości weselnych, dzięki czemu mogą oni cieszyć się pełnymi wrażeń uroczystościami weselnymi. Oferujemy także przewozy pracowników i kontrahentów, których potrzeby transportowe i rozkłady jazdy są zawsze indywidualne.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, które charakteryzują się wygodą, bezpieczeństwem oraz profesjonalizmem. Zawsze staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepszą obsługę i satysfakcję z wykorzystywanych przez nas usług transportowych.

ekolobus transfery osob na lotnisko
bus na lotnisko gdansk

Popularne pytania

Najczęściej zadawane pytania & odpowiedzi

Tak, trasę zaczynamy i kończymy pod wskazany adres.

 W zależności od natężenia ruch do 2 godz.

Tak. Inne usługi przewozowe ustalane są indywidualnie według potrzeb naszych klientów.

Ceny podane są za osobę, przejazdy grupowe ustalamy indywidualnie

Dostępne są foteliki, podwyższenia lub kołyski. By je zamówić należy poinformować o tym przewoźnika podczas rezerwacji. Opcja ta jest bezpłatna. Ilość fotelików jest ograniczona.

Każdej osobie naruszającej regulamin, np. osobom nietrzeźwym, wulgarnym, zakłócającym spokój.

Tak.

Tak – imiona i nazwisko oraz ewentualnie wiek dzieci.

Nie.

Nie.

Tak, wcześniejsza rezerwacja jest konieczna.

Przyjmujemy płatność jedynie w polskich złotówkach.

Tak, kierowca będzie czekać do 60 minut od planowanej godziny wyjazdu.

Tak, Jeżeli Pasażer anuluje rezerwację minimum 48h przed terminem realizacji transferu, otrzymuje zwrot opłaty za rezerwację w pełnej wysokości, pomniejszony o kwotę manipulacyjną (opłaty bankowe) w wysokości 5 PLN dla płatności krajowych, oraz 25 zł zagranicznych.

Jeżeli Pasażer anuluje rezerwację minimum 24h przed terminem realizacji transferu, otrzymuje zwrot 50% opłaty za rezerwację, pomniejszony o kwotę manipulacyjną (opłaty bankowe) w wysokości 5 PLN dla płatności krajowych, oraz 25 zł zagranicznych.

W przypadku anulowania rezerwacji, w okresie krótszym niż 24 godziny przed terminem transferu, która jest anulowana, wniesiona opłata od rezerwacji nie podlega zwrotowi.