Transfery lotniskowe


EKOLOBUS

Komfortowe transfery lotniskowe dla wygody i spokoju podróży

Skąd:

1. Port Lotniczy Gdańsk-Rębiechowo im. Lecha Wałęsy.

2. Spod wskazanego adresu w: Ustce, Słupsku, Kobylnicy, Siemianicach, Lęborku oraz innych miejscowościach na trasie od Ustki do Gdańska (trasa kaszubska).

Dokąd:

1. Port Lotniczy Gdańsk-Rębiechowo im. Lecha Wałęsy.

2. Pod wskazany adres w: Ustce, Słupsku, Kobylnicy, Siemianicach, Lęborku oraz innych miejscowościach na trasie od Ustki do Gdańska (trasa kaszubska).

Ceny ustalane są indywidualnie. Zapytania ofertowe prosimy składać mailowo.

transport na lotnisko gdańsk


OPINIE

Dlaczego ludzie wybierają podróż z nami?

Bardzo polecam tę firmę przewozową! Wszystko odbyło się zgodnie z planem, kierowca był bardzo miły i pomocny, a samochód bardzo wygodny. Byłem bardzo zadowolony z tego, jak profesjonalnie podchodzi do swojej pracy.

Małgorzata

Nigdy nie czułem się tak dobrze obsłużony w czasie podróży. Firma przewozowa zapewniała nam świetny kontakt przed podróżą i w trakcie niej. Kierowca był bardzo miły i sympatyczny, a atmosfera w samochodzie była bardzo przyjazna.

Jan

Firma EKOLO zapewniła nam świetne wsparcie przed podróżą, a kierowca był bardzo przyjazny i pomocny podczas jazdy. Atmosfera w samochodzie była bardzo pozytywna, co sprawiło, że podróż minęła nam bardzo szybko.

Ewa


EKOLOBUS

Transport na Lotnisko Gdańsk: Autobus na Port Lotniczy Gdańsk Lecha Wałęsy. Jak dostać się na lotnisko, aby wyruszyć w podróż samolotem? Zobacz dostępne propozycje. 

Jak znaleźć transport do Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy? Jaki przewóz będzie najlepszy, aby móc dojechać na lotnisko lub z lotniska pod wskazany adres?

Być mobilnym to istotna część podróży. Z Gdańska istnieją liczne możliwości transportu zarówno publicznego, jak i prywatnego. Warto znać wszystkie opcje, aby wybrać najlepsze rozwiązanie dla swoich potrzeb. Warto sprawdzić dostępne propozycje, aby wybrać dla siebie najlepszą. Jadąc autobusem, należy pamiętać o rozkładzie jazdy, należy zwrócić uwagę, czy na danym przystanku są automaty biletowe i czy można w nich kupić bilety. Należy wiedzieć, czy dany autobus jedzie w konkretnym kierunku i dojeżdża do lotniska, tak, aby mieć pewność, że dojedzie się na czas, przed wylotem samolotu. A czy można znaleźć lepsze rozwiązanie? Oczywiście! 

Transfery na lotnisku Gdańsk

Na terenie port lotniczy Gdańsk Lecha Wałęsy wystarczy skorzystać z transferów, jakie ma do zaoferowania między innymi nasza firma. Można zarezerwować przewóz bezpośrednio u nas, w pełni dostosowując dzień i godzinę do Państwa potrzeb. Transport osobowy to usługa, którą oferujemy do wszystkich naszych klientów. I bez względu na to, czy chcą Państwo dojechać na lotnisko z Ustki Słupska czy Lęborka, jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji. Tutaj, na naszej stronie internetowej znaleźć można wszelkie niezbędne informacje. Udostępniamy możliwości rezerwacji transferów z miejsca na miejsce dla różnych grup osób. Można uzyskać szczegółowe informacje, porównać ceny i oferty oraz zobaczyć dostępne miejsca. 

Jakie są połączenia z miastem Gdańsk? Jaki środek transportu jest najlepszy? Autobus miejski czy prywatny przewoźnik? 

Autobusy miejskie i regionalne. 

Gdańsk oferuje wiele połączeń autobusowych, zarówno miejskich, jak i regionalnych. Można więc dotrzeć na lotnisko z każdego miejsca w Polsce, pokonując odległości z różnych miast, jak na przykład Warszawa, Łódź czy Toruń. Można jednak i wybrać naszą opcję, jako przewoźnika, ustalając miejsce, godzinę wyjazdu i określając preferencje co do samego przejazdu. Jesteśmy w pełni do dyspozycji naszych klientów, starając się indywidualnie sprostać ich oczekiwaniom.  Jeśli więc  chcą Państwo podróżować w komfortowych warunkach,  transfery mogą być odpowiednią opcją. 

Za ile można dostać bilety na transport na lotnisko?

Rezerwując transfer, można zaoszczędzić na kosztach dojazdu na lotnisko. Nasi przewoźnicy często oferują nadzwyczajne upusty i rabaty, zwłaszcza w przypadku grup. Warto również pamiętać, że nasza firma ma wyłączność na obsługę lotniska, więc można się spodziewać wszystkich udogodnień. Opcja wyboru autobusu jest często droższa, a do tego mniej komfortowa, stąd też mając wybór, jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji. W zależności od ilości kilometrów, liczby osób czy innych kwestii, taki też obowiązuje cennik, jaki znajduje się w jednej zakładek na naszej stronie. 

Jakie są opcje bezpieczeństwa i obsługi na pokładzie?

Nasza firma zapewnia pełne bezpieczeństwo podróży, dzięki odpowiedniej flocie samochodowej. Można liczyć na pomoc kierowcy i personelu w razie potrzeby, a na lotnisku oczekiwać na zbieranie bagażu czy obsługi na terenie portu.

Zapewniamy różnorodne połączenia dla swoich klientów z portu lotniczego Gdańsk do innych miast w Polsce.  Gwarantujemy: elastyczność czasu, miejsca, odpowiednie warunki rezerwacji czy dostępność usług na pokładzie. Wybór przewoźnika zależy od indywidualnych potrzeb podróżnych, ale jesteśmy przekonani, iż nasza firma jak najbardziej sprosta potrzebom najbardziej nawet wymagających klientów. 

Przewóz osób za pośrednictwem naszej firmy. Najlepszy sposób na komfortowe transfery lotniskowe w Polsce.

Chcąc dostać się na lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku lub z lotniska do miasta, jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji. Jesteśmy przewoźnikiem, który oferuje najwyższą jakość usług, będąc najczęściej wybieranym środkiem transportu. Jesteśmy w pełni do dyspozycji naszych klientów przez siedem dni w tygodniu. Istotny jest dla nas każdy detal i szczegół, pragnąc sprostać potrzebom, oczekiwaniom i wymaganiom naszych klientów. Wystarczy telefon do naszej firmy, byśmy bez najmniejszego problemu zawieźli klientów w mieście port lotniczy Gdańsk lub z portu do miasta i okolic, pod wskazany przez klienta adres. Wyłączny przewoźnik na trasie, dostępny dla wszystkich odbiorców takich właśnie usług. 

Jeden, dwa, trzy  – zapraszamy do rezerwacji i wyboru naszej firmy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji online za pośrednictwem e-mail lub telefonicznie czy sms -owo. Zapraszamy!